Aslan Burcu Kadını Yıldızname

Aslan Burcu Kadını Yıldızname, Denizde boğulmak tehlikesi vardır fakat Allah (c.c.)’ın izniyle kurtulurlar. Doğdukları gün yıldızlarının açısına göre üç vasfa ayrılırlar.

Aslan Burcu Kadını Yıldızname

Aslan Burcu Kadını Yıldızname, Zevcelikleri çok hoştur. Çoğu erkek olmak üzere çocukları az olur. Gözlerinde bir ayıp veya zaaf vardır. Yüzlerinde de aşikar bir eser bulunur. Onlar için halkın şerrinden ve dedikodudan korku vardır. Orta yaşlarında beş parsız kalıp, fakir ve zarurete düşerler. Fakat, sonradan ellerine bol para geçer. Bir hayli genç erkeğin parasını yerler. İlk kocaları onların kahırlarından telef olur. Çok nazara uğrarlar. İşlemedikleri ve yapmadıkları işlerden ötürü itham olunurlar. Bunun için esmer tenli erkeklerden sakınmaları iyi olur. Çünkü böyle bir erkeğin mallarını yiyip, onlara fenalık yapması ihtimali vardır. Hasılı, erkekler yüzünden çok zarar görür ve felakete uğrarlar. 

Aslan Burcu Kadınının Yıldıznamesi

Aslan Burcu Kadınının Yıldıznamesi, Birinci Vasıf ( 24 Temmuz – 2 Ağustos ) Soğuk sudan korku vardır. Sinir , kalp ve sırt hastalıklarına istidatlıdırlar. Mal ve mülk sahibi olurlar. Çocukları erkek olur, başlarından bir veya üç nikah geçer. Bir zaman için vatanlarından ayrılırlar. Halkla fazla münasebette bulunmaktan sakınmaları çok iyi olur. Sevince çok severler. Sadık ve sebatkardırlar. İhtiraslı oldukları için disipline çok ihtiyaçları vardır. Sarı, turuncu veya siyah elbise giyip ,elmas , yakut veya topaz taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Terzi , tezgahtar, mücevherat işleyicisi gibi işlerde başarı kazanabilirler.

İkinci Vasıf ( 3 – 13 Ağustos ) Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar. Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler. Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

Üçüncü Vasıf ( 14 – 24 Ağustos ) Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler. Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.

Aslan Kadını Yıldıznamesi

Aslan Kadını Yıldıznamesi, HAYAT VE MAİŞETİ Hayatı güzel geçer, iyi yaşarlar. Kalpleri saf olup , kin , garaz ve husumeti sevmezler. Hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Fevkalade emindirler ve cömerttirler. Eğlenceyi de severler. İyilik ettiklerinden bahtları olmadığı cihetle, halkla sıkı münasebette bulunmaktan kaçınmalarında hayır vardır. Bilhassa, esmer ve kırmızı tenli kadınlardan sakınmalıdırlar. Yaşlandıkça malları artar.

MAL VE TİCARETİ Küçük yaştan itibaren zengin olurlar. Yaşları ilerledikçe kazançları daha da artar. Fakat, mallarını faydası olmayan ve şükretmeyi bilmeyenlere harcarlar. Ömürlerinin sonlarına doğru bir zarurete uğrarlarsa da , Allah cc ın lütfü ile yine hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.

Aslan Kadını Yıldızname

Aslan Kadını Yıldızname, KARDEŞLERİ Kardeşleriyle pek geçinemezler. Bir mülk veya miras dolayısıyla aralarında husumet olur. Bilhassa kız kardeşlerinden sakınmaları iyi olur.

ANA VE BABA MÜNASEBETİ Çocukken ana ve baları tarafından pek sevilmezler. Anne sütünden başka süt emerler. Miras yerlerse de faydasını görmezler.

EVLATLARI Çocukları ya çok olur yada hiç olmaz. Çocuk düşürüp kısır kalmaları ihtimali vardır. İleri yaşlarında doğuracakları çocuklarından çok hayır görürler.

HASTALIK VE İLLETLERİ Sırt ve kalp ağrılarına , sancılara , sinir hastalıklarına, grip ve romatizmaya istidatlıdırlar. Ara sıra müshil almalarında çok fayda vardır . Ayrıca, kimyon, demirhindi ve bal yemekten de fayda görürler.

Aslan Burcu Kadınlarının Yıldıznamesi

Aslan Burcu Kadınlarının Yıldıznamesi, EVLİLİK HAYATI Beyaz tenli erkekler çok uygundur. Esmer erkeklerden sakınmalıdırlar. Nişan, söz kesme dahil başlarından 2 veya 4 nikah geçer. İlk kocalarıyla anlaşamazlar. Kocaları kahrolur. Çünkü onun malını yerler. Sonraki kocalarından da kendileri kahrolurlar. Etraflarında birçok nikahsız erkek bulunması mümkündür. Bunlar onların bütün malını yerler. Ayrıca bu burçta doğanlara bir kadının sihir yapmasından korkulur.

KORKU VE ÖLÜM TEHLİKESİ Gerek kocaları ve gerekse malları dolayısıyla felakete uğramalarında korkulur. 7, 14 ,28 ve 40 yaşlarında ölüm korkusu vardır. Bunların atlatırlarsa 75 sene yaşarlar.

YOLCULUKLARI Yolculuklarda talihleri yoktur. Ne kadar az yolculuk ederlerse o kadar iyidir. En iyi yolculukları Salı günü sabahın erken saatlerde başlayıp doğuya doğru olan yolculuklarıdır. Yolculukları sırasında kaza geçirmeleri ihtimali vardır. Ama , Allah cc ın izniyle kurtulurlar.

İZZET VE İKBALİ Büyükler ve mevki sahibi kişiler arasında makbul ve muhterem olurlar. Kadınlar arasında talihleri yoktur. Kadınlar, onlara şiddetle buğz ve adavet ederler. Onlar için sarışın veya esmer, orta boylu bir kadından tehlike vardır. Böyle bir kadın evlerini yıkmaya çalışacağı için kaçınmaları çok iyi olur.

Aslan Burcunun Yıldıznamesi

Aslan Burcunun Yıldıznamesi, EMEL VE ARZULARI Her an bir başka emel taşırlar. Ancak, emel ve arzularına ahir ömürlerinde nail olurlar. Akıbetleri çok hayırlıdır. Düşünüp de karar verdikleri işlerden, katiyen vazgeçmezler. En sonunda isteklerine kavuşur, nimet ve refah içinde vefat ederler.

DÜŞMAN VE HASEDCİLERİ Düşman ve hasetçileri çok olur. Düşmanlarının çoğu kadındır. Ekmeklerini yiyen herkes ona kötülük etmeye çalışır. Sırlarını kadınlara söylediklerinden sihir yapılması tehlikesi ve bir kadının onları kocalarından ayırması ihtimali vardır.  Kadın veya erkek, dost, ortak ve eş olarak tabiatları ateş olanlar münasiptir. Tabiatları su olanlardan sakınmalıdırlar. Kanları arttığı zaman ilkbahar , yaz ve sonbahar aylarında kan aldırmaları uygun olur. Hayırlı günleri Pazar ve hayırsız günleri Pazartesidir. Pazartesi günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Yeni ay gördükleri zaman bir erkek yüzüne bakacak olurlarsa, o ay kendileri için çok hayırlı olur. Hayırlı madenleri altın ve gümüştür. Taşları ise yakut ve kırmızı akiktir. Onlar için keten ve ipek elbiseler iyidir. Sarı renk münasiptir.

İnsan ve cin şerrinden emin , nazar ve sihirden mahfuz olup, her yerde başarılı olmayı, itibar ve hürmet kazanmayı, kötülerin dilini bağlamayı ve kocalarıyla iyi geçinmeyi arzu ederlerse, misk , safran ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını temiz bir kağıda yazıp, üzerlerinde taşıyacak olurlarsa çok faydasını görürler. Misk ve gül kokusu sürünürlerse çok cazibeli olurlar . Ayrıca sarı veya turuncu elbiseler giymelerinde de çok fayda vardır. Canları sıkıldığını zaman, Uşşak, Dügah, Şehnaz, Nihavent, Karcigar makamında şarkılar veya oynak havalar dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler.

Tezgahtar, sekreter, terzi, mücevherat işçisi, bankacı doktor ve hukukçu olabilirler. Ayrıca bunlara benzer işlerde de muvaffak olurlar.  Çok iyi yemek pişirirler. Sofralarında her zaman iyi ve pahalı yemekler bulunmasını isterler. Istakoz , tavuk ve her çeşit et yemeğini çok severler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.